Kõige soodsamad raamatud leiad raamatulaadalt

Merilin Piirsalu
14.03.2023
Parimad pakkumised raamatulaadalt
Parimad pakkumised raamatulaadalt | Kuvatõmmis

Ühinenud Ajakirjade veebilehel asub nüüd raamatulaada leiunurk, kus on palju soodsa hinnaga pakkumisi. Valikus on ilukirjandus, käsiraamatud, kokaraamatud, ajalooraamatud ja nuputamisvihikud.

Ilukirjanduse seast leiavad endale midagi nii suured kui ka väikesed lugejad. Kõige pisematele on pakkumises õige mitu vahvate piltidega raamatut, näiteks kauboi Klausi lood või äraspidised muinasjutud, kus peategelaseks on suur kuri hunt, kes tegelikult aga sugugi nii kuri ei ole.

Täiskasvanutele on nii põnevusjutte kui ka ajaviitekirjandust. Põnevust pakub näiteks briljantne spioonimüsteerium „Suvemaa“, mis räägib surmajärgsest elust ja sellest, mis juhtub siis, kui see levib elavate maailma, või „Torm“, mis viib lugeja maailma, kus sagenevad näiliselt seletamatud ja ränkade kahjustustega ilmastikunähtused. Mõnusaks ajaviiteks sobib „Raamatukaupmehe päevik“, mis jutustab elust Šotimaa suurimas vanaraamatupoes või siis „Samose päevaraamatud ehk Kadunud maailma otsimas“, milles Samosele kolinud Aldo Maksimov jutustab ehedalt sealsest elust ja inimestest. 

Käsiraamatute kategooriast leiavad kasulikku lugemist aiapidajad ja need, kes tahavad enda tervise eest paremini hoolitseda. Rohenäppudele on muuhulgas pakkumises „Saagikas ja värvikas aed“, „Aia aarded“ ja mitmed temaatilised aiavihikud. Tervisetarkusi leiab raamatutest „Sinu imeline nahk“, „Erutav reis läbi südame. Kõik meie tähtsaimast organist“ ja „Terves kehas terve mees“.

Kokkajad saavad enda oskusi ja menüüvalikuid täiustada „Rohenäpu kokaraamatu“, „Nutika koka toortoidu käsiraamatu“ või praktiliste kokavihikute abil. Lisaks on leiunurgas raamatuid ajaloost, lehekülgede kaupa nuputamisülesandeid ja muudki põnevat.

Hinnakategooriad jagunevad kolmeks: kuni 5 eurot, kuni 10 eurot ja kuni 15 eurot.

Tutvu parimate pakkumistega siin.

Sarnased artiklid